Pracownia Aranżacja działa w Warszawie


Kto z Państwa śledzi Nasz profil na facebooku ten wie, że od października ubiegłego roku Pracownia Aranżacja zmieniła miejsce pracy.

Teraz pracujemy w WARSZAWIE i tu przygotowujemy projekty na miejscu, więc zmieniliśmy siedzibę ze Szczecina na Warszawę.

Nadal przygotowujemy także PROJEKTY ZDALNIE, tak jak było to wcześniej, więc zachęcamy do wykonania projektu swojej przestrzeni, nawet jeżeli miejscowość jest mocno oddalona od Warszawy.

Przypominamy  także, że NIE ZAJMUJEMY SIĘ JUŻ REALIZACJĄ TERENÓW I OGRODÓW. 

Jako ARCHITEKCI i BIURO PROJEKTOWE TYLKO WYKONUJEMY PROJEKTY - to jest Nasz zawód.

Firmy wykonawcze, budowlane i ogrodnicze, z którymi współpracujemy - chętnie polecimy. Polecone firmy wykonają Nasze projekty zgodnie ze swoimi umiejętnościami i doświadczeniem przenosząc gotowe rozwiązanie w rzeczywisty teren.


Dotychczasowa, intensywna działalność na rynku w województwie zachodniopomorskim i sąsiednich pozwala Nam dalej podejmować się zleceń własnie z tego obszaru, bo województwo zachodniopomorskie mamy w małym palcu - zjeździliśmy je wzdłuż i wszerz.

Mamy nadzieję, że praca w Warszawie okaże się równie owocna, a nowo poznawane przez Nas miejsca i tereny inspirujące zarówno do pracy, tworzenia nowych projektów jak i samego życia.

To własnie chęć życia, spełniania marzeń, rozwoju i poznawania nowych miejsc sprawiły, że zdecydowaliśmy się przenieść do miasta pełnego możliwości i wreszcie czujemy się, że jesteśmy w odpowiednim dla Nas miejscu.

W tym roku, dla wszystkich nowych klientów z Warszawy mamy specjalne promocje na projekty.
W związku z tym zachęcamy do kontaktu, a wycenimy przestrzeń tak, by obie strony były zadowolone ze wspólnej współpracy.

Przez pewien czas Nasz telefon firmowy może płatać figle i może być ciężko się do Nas dodzwonić, w związku z czym prosimy o kontakt mailowy, a podamy zastępczy kontakt telefoniczny, na czas naprawy telefonu.
Mamy nadzieję jednak, że obecny utrudniony kontakt telefoniczny nie zniechęci do kontaktu. Złośliwość rzeczy martwych jest często niezależna od Nas, więc czasami jedynie musimy się z tym pogodzić.

Zapraszamy do tworzenia wspólnie, ciekawych wizualnie miejsc w Warszawie.