Pracownia Aranżacja działa w Warszawie


Od października ubiegłego roku Pracownia Aranżacja zmieniła miejsce pracy.
Teraz pracujemy w WARSZAWIE, ale nadal przygotowujemy projekty zdalnie na terenie całego kraju, a także za granicą (dla Nas nie ma granic nie do pokonania :) ), więc nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Zmiana miejsca zamieszkania i przeniesienie naszego dorobku zawodowego do stolicy, była wynikiem chęci rozwoju, nabierania nowych doświadczeń, chęci życia w Nasz wymarzony sposób, spełnienia marzeń, poznawania nowych miejsc i nabrania nowej energii do rozwijania naszego kreatywnego życia, jakiej Nasze rodzinne miasto Szczecin już Nam nie zapewniało. Brakowało Nam w nim możliwości, dopadło wypalenie zawodowe, a życie nie sprzyjało Naszym kreatywnym działaniom i pracy w środowisku, które nie chciało rozwijać się tak jak my. Chęć proponowania Naszym klientom ciekawych rozwiązań projektowych była niemożliwa do zrealizowania na tamtejszym rynku.
Coś trzeba było zmienić, więc zmieniliśmy - WSZYSTKO :)

W Warszawie od lat widzimy wiele możliwości dla naszej pomysłowości, i mimo wielu trudnych doświadczeń zdobytych w rodzinnym mieście, wierzymy, że właśnie tu, w Warszawie, wreszcie rozłożymy skrzydła i spotkamy ludzi, którzy zobaczą Nasz potencjał i będą sprzyjać Naszemu rozwojowi, bo sami również dążą do doskonałości.

Dotychczasowa, intensywna działalność na rynku w województwie zachodniopomorskim i sąsiednich pozwala Nam dalej podejmować się zleceń własnie z tego obszaru, bo województwo zachodniopomorskie mamy dosłownie w małym palcu, jednak liczymy na to, że to właśnie działania w nowych obszarach, w jakich do tej pory nie działaliśmy dodadzą Nam wiele pozytywnej energii i satysfakcji z dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności projektowych.
Aby coś mogło się zacząć - coś skończyć się musi, więc my kończąc jeden etap życia, rozpoczynamy nowy etap i z nadzieją na lepsze patrzymy w przyszłość.

W tym roku, dla wszystkich nowych klientów mamy specjalne rabaty na projekty.
W związku z tym zachęcamy do kontaktu, a wycenimy projekt tak, by obie strony były zadowolone ze wspólnej współpracy.

Zapraszamy do tworzenia wspólnie, ciekawych wizualnie wnętrz i otoczenia.