ZARABIAJ Z POLECEŃ - ZARABIAJ Z PRACOWNIĄ


Zarabiaj z Pracownią Aranżacja

Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim naszym fanom i odwiedzającym nasze strony internetowe, nowym i przyszłym klientom oraz wszystkim tym, których pasją jest nie tylko interesujące otoczenie czy mieszkanie w ciekawym miejscu, ale także polecanie produktów i usług innym. Osobom, które pragną, aby polskie marki i firmy wzajemnie się wspierając działały na polskim rynku z rozmachem i siłą. Osobom, które wiedzą, że cała gospodarka, każdy z Nas, żyje na tym świecie i może spełniać swoje marzenia dzięki umiejętnościom, wiedzy i firmom dostępnym na rynku, które właśnie polecają i z których sami korzystają.

O polecaniu dużo wiedzą blogerzy i wiedzą jak istotna jest kwestia rekomendacji.

Pracownia, chcąc zaangażować Naszych fanów w aktywne bycie Naszymi obserwatorami, a nie jedynie bierne przeglądanie od czasu do czasu wymyśliła wspólną formę współpracy możliwą dla wszystkich.

Skoro można zarabiać na polecaniu banków, produktów, a zarabianie przez internet jest coraz bardziej popularne, to czemu nie polecać wykonania projektów?

Polecaj ofertę Pracowni Aranżacja i otrzymuj prowizję od poleconych zleceń.

Podeślij do Nas klienta, wcześniej pisząc Nam o tym w emailu wspolpraca.pracownia@gmail.com. Kiedy klient podpisze z Nami umowę na wykonanie projektu indywidualnego ogrodu, terenu zieleni, wnętrza, balkonu czy tarasu, Ty otrzymasz od Nas prowizję w wysokości 5% od kwoty tego zlecenia.
Koniecznością wypłaty prowizji jest podpisanie umowy przez poleconego klienta oraz rozliczenie projektu w całości.

Wiemy jednak, że Wam również zależy na pięknych, interesujących otoczeniach, więc tym sposobem będziecie  mogli być dumni, że przyczynicie się do zmian niejednego otoczenia na lepsze i jeszcze przy tym będziecie zarabiać.

Im więcej zleceń do Nas skierujecie, tym większą prowizję otrzymacie, a im większe zlecenia to będą, tym większe będą to kwoty.

Ponadto, dla najbardziej zaangażowanych we współprace z Nami osób polecających, na koniec roku wybierzemy osobę, której uda się zorganizować dla Pracowni Aranżacja największą ilość zleceń w 2018 roku i nagrodzimy ją dodatkową prowizją na nowy rok J

Zatem masz smykałkę do interesów, masz znajomych, którzy się budują, a może planują aranżacje otoczenia, ogrodu, mieszkania, apartamentu czy tarasu i będą poszukiwać lub już poszukują projektanta do wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej?

Projekty mogą być zrealizowane stacjonarnie w Warszawie i zdalnie na terenie całego kraju, więc nie musicie ograniczać się lokalizacją w trakcie polecania.

Czekamy na kontakt od Ciebie i od osób, które poleciłeś/poleciłaś.
Wspólnie przykładajmy się do zmiany czyjegoś życia na lepsze, zmieniając jednocześnie swoje.