O Nas

Biuro Pracownia Aranżacja zostało założone w 2010 roku. 

Przez 7 lat działaliśmy na rynku ogólnopolskim, wykonując ogromną ilość projektów w różnych, niekiedy bardzo oddalonych od siebie miastach. 

Siedzibą firmy przez ten czas był Szczecin. To w nim biuro zdobywało doświadczenie, podejmowało się trudnych i skomplikowanych tematów, a przez 3 lata także samodzielnie realizowało swoje projektowe dzieła.

Po wielu latach poszerzania wiedzy, zdobywania doświadczeń projektowych i realizacyjnych pod koniec 2017 roku, a tym samym z początkiem 2018 roku rozpoczynamy nowy etap w życiu przenosząc swoje działania i życie do Warszawy.

To właśnie w niej widzimy swoje przyszłe życie, to właśnie tu pragniemy się rozwijać i to tu czujemy, że jesteśmy w miejscu twórczym i stale otwartym na nowości.
W nowym mieście mamy poczucie jakbyśmy zakładali firmę raz jeszcze, na nowo, świeżo, z rozmachem, więc i takie nowe pomysły i idee chcemy przenieść w tereny i wnętrza naszych nowych klientów, zarówno z Warszawy jak i innych rejonów Polski (jak było to do tej pory).

W 2016 roku dołączyła do Naszego zespołu także psinka Flora, która jest nie tylko atrakcją i maskotką Naszej firmy, ale to także idealny kompan przy pomiarach czy nadzorach. Przy niej każdy Nasz klient jest zawsze uśmiechnięty. Mamy nadzieję, że i Państwo się o tym przekonają :)

Zapraszamy do współpracy.

Popularne posty