współpraca

Propozycje współpracy 

Jeżeli masz pomysł na Naszą wspólną współpracę, która będzie korzystna nie tylko dla Ciebie, ale również będzie korzystna dla Nas, będzie związana z architekturą krajobrazu, pisaniem treści na Nasz portal internetowy - Pracownia Nowoczesności - lub wypowiedzi czy wywiadów na inne portale i strony internetowe.

Będziesz potrzebować kogoś zaufanego do płatnych kampanii reklamowych Twoich produktów związanych z architekturą krajobrazu lub branżą pokrewną, którą moglibyśmy dla Ciebie przygotować, albo masz inną formę współpracy, która mogłaby Nas zainteresować, to zapraszamy do współpracy.
Prosimy w tej sprawie jedynie o kontakt mailowy:
wspolpraca.pracownia@gmail.com

Oferty produktów

Jeżeli prowadzisz firmę związaną z produktami z zakresu architektury krajobrazu lub projektowania wnętrz i chcesz się podzielić z Nami swoją ofertą, nowymi cennikami, albo pragniesz się z Nami spotkać w tej sprawie prosimy o podsyłanie takich ofert tylko na email:
wspolpraca.pracownia@gmail.com

Otrzymujemy tak dużo maili z ofertami i cennikami firm wszelakich, że ich odnalezienie i zapoznanie się z nimi w gąszczu maili Naszych klientów, zapytań o współprace i innych, graniczy często z cudem. Zasyp takimi mailami po prostu ląduje w Naszych skrzynkach SPAMowych.
Jeżeli naprawdę chcą Państwo nawiązać z Nami współpracę bądź pokazać i zaprezentować się od strony produktowej, to tylko z powyższego maila będziemy brać oferty pod uwagę i się z Nimi zapoznawać. 

Poszukujemy

Wykonawcy do realizacji

Poszukujemy do stałej, długofalowej współpracy firmy wykonawczej lub wykonawcy indywidualnego, który na stałe podjąłby się realizacji Naszych projektów i traktował Nasze zlecenia jak swoje własne. 

Do tej pory część projektów została zrealizowana przez firmy współpracujące oraz bezpośrednio przez Naszą firmę, dzięki Naszej własnej ekipie.
Mając dużą ilość obowiązków i tematów, którymi pragniemy się zajmować, Nasz zespół od 2017 roku nie zajmuje się już realizacjami ani pielęgnacjami sezonowymi jak to było do tej pory - ze względu na małą ilość czasu, która pozostaje Nam na inne cele.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z wykonawcą, który będzie szanował Naszą pracę, zlecenia, pomysły, będzie dumny z możliwości pracy z Nami i nad tematami, które rozwijają, są niesztampowe i przyszłościowe. 

Pracownia jest otwarta na współpracę tylko na bazie pisemnej umowy prowizyjnej, ewentualnie umowy współpracy, która będzie korzystna dla obu stron, a nie jedynie dla jednej.
Prosimy w tej sprawie jedynie o kontakt mailowy
pracownia.aranzacja@gmail.com
lub
wspolpraca.pracownia@gmail.com


Firm oferujących stałe zlecenia

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz architekta krajobrazu do stałej współpracy, a nie jest Ci niezbędna wizyta projektanta na terenie czy w formie kontaktu z klientem, to chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.
Ty wykonujesz dokładne pomiary, zdjęcia, podsyłasz je Nam ze wszystkimi sugestiami Twoimi bądź inwestora, określasz termin, ustalamy cenę, podpisujemy umowę - jedną stałą na kilka zleceń, bądź osobne na każde zlecenie, podsyłasz zadatek na projekt i otrzymujesz rozwiązanie na czas. 

Realizujesz go we własnym zakresie i masz w swoim dorobku ciekawą realizacje na bazie ciekawego projektu. Dzielisz się z Nami zdjęciami z realizacji, aby kolejni potencjalni inwestorzy zobaczyli jak projekt został przeniesiony w rzeczywisty teren i obie strony są zadowolone.

Taka forma współpracy umożliwia współpracę na odległość, więc nawet jeżeli będzie dzielić Nas od siebie kilka tysięcy kilometrów ;) nie będzie to problemem w Naszej współpracy.
Prosimy w tej sprawie jedynie o kontakt mailowy
pracownia.aranzacja@gmail.com
lub
wspolpraca.pracownia@gmail.com